Edirne’de katledilen ailenin torunu konuştu: “Duvarlar kanla kaplıydı”

Edirne Uzunköprü’de katledilen 4 kişilik ailenin torunu, eve girdiği andaki durumu anlattı. Duvarların, camların kana bulanmış halde olduğunu kaydeden torun Gizem Tuncer, dehşet anlarını adeta yeniden yaşadı.

YAŞAM 31.03.2022, 10:58 Başak Çetin
Edirne’de katledilen ailenin torunu konuştu: “Duvarlar kanla kaplıydı”

Edirne’nin Uzunköprü ilçesine bağlı Elmalı köyü, geçtiğimiz dünlerde dehşeti yaşamıştı. 4 kişilik Güner ailesi, evlerinde katledilmişti. Açılan soruşturma kapsamında 1 kişi tutuklanmıştı. Öldürülen ailenin mensubu Mehmet Güner’in torunu Gizem Tunçer, katliamın yaşandığı evi gördüğü andaki ilk hali anlattı. “Duvarlar kana bulanmış haldeydi”

Gizem Tunçer, eve ilk girdiği anda gördüklerini şöyle anlattı: “Evde neler olduğunu bilmiyoruz. Belki de bir hiç uğruna ailemizi dağıttılar. Önce bana sadece Anıl’ın vurulduğunu söylediler. Ben, eve gidince her şeyi öğrendim. Eve girdiğimde camlar, duvarlar kana bulanmıştı. Dedemin öldürüldüğü odaya ise hiç giremedik. Her yer dağılmıştı. Nasıl kıydılar aileme hiç bilmiyorum. Söyleyecek çok şey var ancak kelimeler yetersiz. Hepimiz çok üzgünüz.”Yorumlar (0)
16
açık