Can Bonomo'dan oğlu Roman'la ilk fotoğraf

Ünlü şarkıcı Can Bonomo, nisan ayında dünyaya gelen oğlu Roman’la çekildiği ilk fotoğrafı sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.

MAGAZİN 14.06.2021, 16:55 15.06.2021, 11:59 Hanife
Can Bonomo'dan oğlu Roman'la ilk fotoğraf

Oyuncu Öykü Karayel mutlu bir evlilik sürdüren ünlü şarkıcı Can Bonomo, nisan ayında dünyaya gelen oğulları Roman’la çekindikleri bir fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. 

Bonomo, sosyal medyada paylaştığı fotoğrafın altına ise İngilizce “Güçlü sincap Romulus” notunu düştü. Baba-oğulun bu fotoğrafı kısa sürede takipçiler tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.Hayranlar, fotoğrafa, “Tablo gibi olmuş” ve “Anneylede poz gelsin istiyoruz” yorumları yaptı.

2018'de evlendiler

Can Bonomo(33) ve Öykü Karayel(30) 2 yıllık birlikteliklerini 2018 yılında evlenerek taçlandırdılar ve nisan ayında ilk bebeklerini kucaklarına aldılar.Bonomo,  oğulları Roman’ın doğum haberi ise Instagram hesabındaki açıklama kısmında yazan, "Müzisyen ve Şair" ifadelerinin yanına "Baba" kelimesini de ekleyerek duyurdu.Bir süre sonra oğlunun elini gösteren bir fotoğrafta paylaşıp eşini de etiketleyen Can Bonomo, gönderisine şu notu düşmüştü:
"(Pax Romana 2021): Adınla yaşa canım oğlum, Roman. Annen ve baban her zaman yanında. Sağlık, huzur ve barışla..." 

Yorumlar (0)
18
açık