Üzerine babası düşen çocuk öldü

Kırklareli ilinin Pınarhisar ilçesinde üzerine babası düşen bir buçuk yaşındaki çocuk öldü.

Üzerine babası düşen çocuk öldü

Edinilen bilgilere göre, Pınarhisar ilçesine bağlı Erenler köyünde Ercan Akbulut, bir buçuk yaşındaki oğlu Fatih Doğukan Akbulut'u kucağına alarak traktörüyle bir çiftliğe saman balyası götürdü. Baba Ercan Akbulut, burada oğlunu saman yüklü römork üzerine çıkarmaya çalışırken kucağından düşürdü.

Tam bu sırada römorkun çeki demiri de küçük çocuğun üzerine düşünce baba Akbulut oğlunu kurtarmak isterken üzerine düştü.

Önce yere düşen, ardından üzerine çeki demiri düşen ve en son üzerine babası düşen bir buçuk yaşındaki Fatih Doğukan Akbulut ağır yaralandı.

Yaralanan talihsiz çocuk 112 Acil Servis ekiplerince kaldırıldığı Pınarhisar Devlet Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Bir buçuk yaşındaki Fatih Doğukan Akbulut'un cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Hülya İlgin

1993 yılında Antalya’da doğdu. İlkokul ve lise eğitimini Ankara'da tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümünden mezun oldu. Bir GSM operatörü şirketinde birim şefi olarak görev yaptı. 2019 yılı şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER