Survivor'da eleme adayı kim oldu?
Survivor'da nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki 1 Nisan 2024 Pazartesi günü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayı kim oldu? İşte detaylar...
![Survivor'da eleme adayı kim oldu?](https://www.habernediyor.com/images/haberler/2024/04/survivor_da_eleme_adayi_kim_oldu_h112921_b9e44.jpg)
Survivor All Star 2024'te heyecan kaldığı yerden devam etti, dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Mavi takım, dokunulmazlık oyununu 12-10 kazandı. Erkekler elemesinin olduğu haftada ada konseyine giden taraf, kırmızı takım oldu.
Kırmızı takımın eleme adayı Sercan oldu
Kırmızı takımın yarışmacıları, eleme adayını belirlemek için oylarını kullandı. Sercan'a 4, Hilmicem'e 3 oy çıktı.
Böylece kırmızı takımın eleme adayı Sercan oldu. İlk eleme adayı mavi takımdan Hakan olmuştu.
Eleme düellosuna 2 yarışmacı daha gelecek
Düello gecesinden önce 2 dokunulmazlık oyunu daha oynanacak. Kaybeden takımların konseyinden çıkacak 2 yarışmacının da eklenmesiyle eleme adayları 4'e tamamlanacak. 4 aday kendi aralarında yarı final ve final etaplarına çıkacak. İki rakibine de yenilen yarışmacı adaya veda edecek.