Şanlıurfa terminalinde el bombası bulundu 

Terminale çöpleri almak için giden otopark görevlisi, konteynerde el bombası buldu. Ekipler, bombayı güvenlik önlemleri altında emniyete götürürken bunu yapan kişileri belirlemek için çalışma başlattı. 

YAŞAM 05.11.2021, 07:53 05.11.2021, 17:59
Şanlıurfa terminalinde el bombası bulundu 

Şanlıurfa’da şehirlerarası otobüs terminali, korku dolu anlara sahne oldu. Terminal içerisinde temizlik yaptıktan sonra çöpleri konteynere atmak üzere dışarı çıkan görevli, konteynerlerin yanına geldiğinde el bombasına benzer bir cisim gördü. Yanına yaklaşıp baktığında bomba olduğuna kanaat getiren görevli, ekiplere haber verdi. Yolda güvenlik önlemleri alındı 

Olay yerine gelen polis ekipleri, yolda geniş bir alanı kapatarak güvenlik önlemleri aldı. Bomba imha uzmanları, konteyner ve çevresinde yaptıkları kontrolde el bombası bulunduğunu belirledi.  

Çöpten alınan bomba, incelenmek üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü. Bölgedeki tüm güvenlik kameralarını incelemeye başlayan polis ekipleri, el bombasını bırakan kişileri bulmak için ayrıntılı çalışma başlattı. Olay hakkında herhangi bir gelişme bildirilmedi. 

Yorumlar (0)