Karabük’te lise öğrencilerinin bıçaklı kavgası kanlı bitti
Karabük’te lise öğrencileri arasında çıkan bıçaklı kavgada 3 öğrenci yaralandı. Y.S.Ö. tedavisinin ardından gözaltına alınırken, 2 öğrencinin tedavileri devam ediyor.
![Karabük’te lise öğrencilerinin bıçaklı kavgası kanlı bitti](https://www.habernediyor.com/images/haberler/2024/03/karabukte_lise_ogrencilerinin_bicakli_kavgasi_kanli_bitti_h112387_ee871.png)
Karabük Yenişehir Mahallesi'nde bulunan Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi’nde 18 yaşındaki Y.S.Ö, kız arkadaşına baktığı iddiasıyla tartıştığı aynı yaştaki B.K. ile kavga etti. İkili arasında yaşanan arbede sırasında Y.S.Ö. yanında bulunan bıçakla B.K.’yı yaraladı. Kavgaya müdahale etmeye çalışan öğrencilerden R.A.S.’ye de saldıran Y.S.Ö, bu genci de bıçaklayarak yaraladı.
3 öğrenci yaralandı
Kavgayı görenlerin ihbarı üzerine bölgeye sevk edilen polis ve sağlık ekipleri, bıçakla yaralanan iki öğrenciyi ilk müdahalenin ardından Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk ederek tedavi altına aldı. Kavga sırasında tekme ve yumruk darbeleriyle yaralanan Y.S.Ö. ise götürüldüğü hastanede tedavisinin ardından polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.