Çocukları para verirken taciz etti!

Bartın'da 85 yaşındaki Ahmet T.'nin, okul önündeki durakta bekleyen çocuklara cinsel tacizde bulunduğu ileri sürüldü. Yaşlı adam adliyeye sevk edildi.

Çocukları para verirken taciz etti!

Olay, dün Demirciler Mahallesi'ndeki İnönü İlkokulu'nun önünde yaşandı.

Ahmet T., okul önündeki durakta bekleyen 9 -11 yaşlarındaki 3 erkek çocuğunu para verirken taciz etti.

Olayı gören çevredeki vatandaşlar, Ahmet T.'ye tepki gösterdi ve polise ihbarda bulundu. Çocukların ifadesine başvuran polis ekipleri, Ahmet T.'yi gözaltına aldı. O sırada çevrede bulunanlar, polis aracına bindirilen Ahmet T.'ye vurmaya çalıştı.

Daha önce de gözaltına alınmış

Emniyete götürülen Ahmet T., işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Ahmet T.'nin daha önce de gözaltına alınıp, akli dengesi yerinde olmadığı gerekçesiyle serbest bırakıldığı bildirildi. 
 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 15:33

Banu Fırıncılar

Banu Fırıncılar, 1995 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tarih bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’nde staj yaptı ve çeşitli internet sitelerinde çevirmen olarak çalıştı. Aynı zamanda Orta Doğu Araştırmaları alanında seminerlere katıldı. Üniversiteden Ocak 2019’da mezun oldu ve şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER