Adana'da yangın faciası: Anne ve oğulları hayatını kaybetti
Adana’da bir evde çıkan yangında evin içine giren itfaiye ekipleri bir kadın ve 2 oğlunun cansız bedenine ulaştı.
![Adana'da yangın faciası: Anne ve oğulları hayatını kaybetti](https://www.habernediyor.com/images/haberler/2024/02/adana_da_yangin_faciasi_anne_ve_ogullari_hayatini_kaybetti_h111440_7ea55.png)
Kozan İlçesi’ne bağlı Pekmezci Mahallesi’nde bulunan 65 yaşındaki Mustafa Parlak’a ait iki katlı evde henüz bilinmeyen sebeple yangın çıktı. Evden alevlerin yükseldiğini gören mahalle sakinleri durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi.
Anne ve oğullarının cansız bedenine ulaşıldı
İhbar üzerine mahalleye intikal eden itfaiye ekipleri, yangını kısa sürede kontrol altına aldı. Ardından sağlık ekipleri ile birlikte eve giren ekipler, Mustafa Parlak'ı baygın halde buldu. Ekipler, Parlak’ın eşi Zeynep ile oğulları Sefa ve Sezer Parlak’ın cansız bedenlerine ulaştı.
Parlak, tedavi altına alınırken yangınla ilgili inceleme başlatıldı.