14 ve 17 yaşındaki çocuklar birbirini bıçakladı
Zonguldak’ta 14 yaşındaki B.V. ve 17 yaşındaki M.E.G. isimli çocukların bıçaklı kavgada birbirlerini yaraladığı öğrenildi. Çocuklardan birinin hayati tehlikesinin olduğu açıklandı.
![14 ve 17 yaşındaki çocuklar birbirini bıçakladı](https://www.habernediyor.com/images/haberler/2024/02/14_ve_17_yasindaki_cocuklar_birbirini_bicakladi_h110538_14ed9.png)
Ereğli ilçesi Gülüç Beldesi Çengel mahallesinde iddiaya göre, iki grup arasında henüz bilinmeyen sebeple çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Çocukların bırak kullandığı kavgada her iki çocuk da birbirini yaraladı. İki çocuğun kanlar içinde yerde kaldığını görenler durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Bağrışma seslerini duyanların ihbarıyla olay yerine sevk edilen polis ve sağlık ekipleri, 14 yaşındaki B.V. ve 17 yaşındaki M.E.G. isimli çocuğun yaralandığını belirledi.
17 yaşındaki çocuğun hayati tehlikesi bulunuyor
Yaralanan M.E.G. ilçedeki özel bir hastanede, B.V. ise Ereğli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Sırtından bıçaklanan M.E.G.’nin hayati tehlikesinin olduğu öğrenilirken, polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.