Ziraat Türkiye Kupası'nın son 16 turunda kura çekimi yapıldı! İşte dört büyüklerin rakipleri…
Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunun kura çekimi Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapıldı, takımların rakipleri belli oldu. İşte çekiliş sonuçları…
![Ziraat Türkiye Kupası'nın son 16 turunda kura çekimi yapıldı! İşte dört büyüklerin rakipleri…](https://www.habernediyor.com/images/haberler/2024/01/ziraat_turkiye_kupasi_nin_son_16_turunda_kura_cekimi_yapildi_iste_dort_buyuklerin_rakipleri_h109947_8f448.jpg)
Türkiye Kupası heyecanı, son 16 turu için gerçekleştirilen kura çekimiyle birlikte bir kez daha alevlendi. Futbol severlerin heyecanla beklediği, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde düzenlenen çekilişte, kulüpler arasındaki eşleşmeler belirlendi.
Tek maç eleme usulüne göre oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçları, futbolseverlere büyük bir heyecan yaşatacak.
İşte son 16 turu eşleşmeleri:
Sivasspor vs. Tümosan Konyaspor
Rams Başakşehir vs. Atakaş Hatayspor
Gençlerbirliği vs. Trabzonspor
Antalyaspor vs. Beşiktaş
Fatih Karagümrük vs. Yılport Samsunspor
Ankaragücü vs. Anagold Erzincanspor
Galatasaray vs. Teksüt Bandırmaspor
Fenerbahçe vs. Gaziantep FK
Bu çekişmeli mücadelelerle dolu tur, futbol tutkunlarını ekran başına kilitlemeye aday olurken, maçların sonuçları, kupadaki yolculuğunu sürdürmek isteyen takımlar için kritik bir öneme sahip olacak.
Merakla beklenen karşılaşmalar ise 6, 7, 8 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek.