Hırvatistan’a ülkesini temsil etmeye gidiyor
Hırvatistan’da gerçekleştirilecek olan Genç Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonası'nda Elazığ Belediyespor boksörü Nisanur Yıldırım, milli takım formasıyla ringe çıkacak.
![Hırvatistan’a ülkesini temsil etmeye gidiyor](https://www.habernediyor.com/images/haberler/2024/04/hirvatistana-ulkesini-temsil-etmeye-gidiyor_8f06d.png)
Hırvatistan’da düzenlenecek olan Genç Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonası'nda Elazığ Belediyespor'un başarılı boksörü Nisanur Yıldırım, milli formayla ülkesini temsil edecek.
Milli formayla mücadele verecek Yıldırım, 54 kiloyla madalya için ringe çıkacak. Elazığ Belediyespor'un antrenörü Cemil Döndü, milli takım ve sporcusu için başarılar dileyerek, "Her bir vuruşumuz, ülkemiz ve Elazığ için. Nisanur'a altın gibi bir başarı diliyorum" dedi.