Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MHP kurultayına mesaj

MHP’nin 14. Olağan Büyük Kurultayı'na yazılı mesaj gönderen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “MHP 14. Olağan Büyük Kurultayı’nın bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

SİYASET 17.03.2024, 11:40 Şeyda Gül
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan MHP kurultayına mesaj

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi 14. Olağan Büyük Kurultayı'na yazılı mesaj gönderdi. Ankara Arena Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen kurultayda MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gönderdiği mesaj okudu.

Cumhur İttifakı çatısı altında MHP ile yol yürüyoruz

“Milliyetçi Hareket Partisi’nin 14. Olağan Büyük Kurultayı’nın parti camiası ile birlikte ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz darbe gecesinden beri devletin bekası, milletin huzuru, ülkenin güvenliği için Cumhur İttifakı çatısı altında MHP ile yol yürüdüklerini söyledi. Cumhur İttifakı olarak girdikleri her mücadelede sahip oldukları ortak zeminin genişliğini ve derinliğini bir kez daha gördüklerini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu kutlu, ilkeli ve uzun soluklu yoldaşlıktan şeref duyduklarını dile getirdi.

Cumhuriyetimizin ilk asrından en büyük demokrasi ve kalkınma atılımı olan, ilk tohumlarını Devlet Bahçeli'nin attığını bildiğimiz 2023 hedeflerini birlikte hayata geçirdiklerini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, şimdi de Türkiye Yüzyılı'nın inşası için içeride ve dışarıda beraberce zorlu bir mücadele yürüttüğünü kaydetti. “Allah'ın izni, milletimizin desteği, MHP’yi var eden ve yaşatan ülkü devlerinin katkısıyla Türkiye Yüzyılı bayrağını dünyanın burcuna dikeceğimize inanıyorum. Bu duygularla MHP 14. Olağan Büyük Kurultayı’nın bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm MHP’lilerin mübarek Ramazan-ı Şerifini tebrik ederek, her birini sevgiyle, saygıyla selamladı.

Yorumlar (0)