Ünlü oyuncu hapishanede ölü halde bulundu

Netflix'in popüler dizisi "Unlocked: A Jail Experiment"ın başrol oyuncusu John McAllister, 29 yaşında yaşamını yitirdi. Ünlü oyuncunun teyzesi Melissa Regan yiğeninin ölümü hakkında, “Onun ani ölümü ailemizi yıkıma uğrattı” dedi.

MAGAZİN 06.06.2024, 17:47 07.06.2024, 17:22 Melina Ay
Ünlü oyuncu hapishanede ölü halde bulundu

Netflix'in ‘Unlocked: A Jail Experiment (Kilitler Açılıyor: Bir Hapishane Deneyi)’ dizisinin yıldızı John McAllister, 2 Haziran'da Arkansas Pine Bluff'taki hücresinde hareketsiz halde bulundu. McAllister, Jefferson Bölge Tıp Merkezi'ne kaldırıldıktan sonra hayatını kaybetti. Yetkililer, McAllister'ın planlanan tahliyesinden sadece bir ay önce gerçekleşen ani ölümünde cinayet veya kendine zarar verme ihtimalini reddetti. Oyuncunun ölümü hakkında derin üzüntüsünü paylaşan teyzesi Melisa Regan da, “Onun ani ölümü ailemizi yıkıma uğrattı” ifadelerini kullandı.

Gözaltı Merkezi'nde mahkumlara daha fazla özgürlük ve görev verilen yenilikçi bir sosyal deneyi konu alan dizi, ‘Unlocked: A Jail Experiment (Kilitler Açılıyor: Bir Hapishane Deneyi)’ idi. Dizide ‘Eastside’ olarak anılan John McAllister, zorlu koşullarda mizah bulma becerisi ve girişimci ruhuyla izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Hatta program sırasında bir dövme işi kurmuştu.

Birçok hapis cezası bulunuyordu

14 hapis cezası olan McAllister, vefat ettiğinde uyuşturucuyla ilgili 10 suç, hırsızlık ve yasadışı ateşli silah bulundurma dahil olmak üzere çok sayıda suçtan hapis yatıyordu.

Yorumlar (0)