Bilecikliler, 19 Mayıs'ı Aleyna Tilki ile kutladı
Milyonları peşinden sürükleyen şarkıcı Aleyna Tilki, Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs etkinliğinde sahne aldı. Genç şarkıcı, konsere ellerinde Türk bayrakları ile katılan vatandaşları doyasıya eğlendirdi.
![Bilecikliler, 19 Mayıs'ı Aleyna Tilki ile kutladı](https://www.habernediyor.com/images/haberler/2024/05/bilecik_te_aleyna_tilki_ruzgari_h115070_2dbe4.jpg)
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Bilecik'te doyasıya kutlandı. Bilecik Belediyesi'nin düzenlediği fener alayında binlerce kişi tek yürek oldu. Aleyna Tilki konserine gelen vatandaşlar, Türk bayrakları ile eğlenceye katıldı.
Melek Mızrak Subaşı, konserde konuşma yaptı
Bayram sevincine ortak olan Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, "Aleyna Tilki'nin gençlerle buluşmasından dolayı memnunum. Atatürk, 19 Mayıs için 'Doğduğum gün' diyor. Atatürk, Samsun'a çıktığı bu özel günü gençlere emanet etti. Ulu Önderimizin bize bıraktığı bu meşale hiç sönmeyecek." dedi.
Aleyna Tilki'ye hediyeler verildi
Konuşmaların ardından şarkıcı Aleyna Tilki'ye Atatürk portresi ve çiçek hediye edildi. Konsere katılan gençler, Aleyna Tilki konserini izleme fırsatı buldukları için Belediye Başkanı Subaşı'na teşekkür etti.