Yılın ilk bebekleri doğdu
Fahrettin Koca, Hatay Defne Devlet Hastanesinde 2024'ün ilk bebeğinin dünyaya geldiğini bildirdi.
![Yılın ilk bebekleri doğdu](https://www.habernediyor.com/images/haberler/2024/01/_325e6.jpg)
Sağlık Bakanı Koca, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yeni doğan bebeğin görüntülerini paylaştığı mesajında, "Hatay Defne Devlet Hastanesinde 2024'ün ilk bebeği dünyaya geldi. Adem ve Fethiye çiftini yürekten tebrik ediyor, çocuklarının insanlığa ve Türkiye'ye hayırlı bir evlat olarak yetişmesini temenni ediyoruz. Nice, nice yeni seneler göresin Muhammet Talha bebek." ifadelerine yer verdi.
Hatay Defne Devlet Hastanesinde yeni yılın ilk bebeği doğdu. Fethiye ve Adem çiftini yürekten kutluyor, çocuklarının ülkemize ve insanlığa hayırlı bir evlat olarak yetişmesini diliyoruz. Nice, nice yeni yıllar göresin Muhammet Talha bebek. pic.twitter.com/9uP5UA7rnp
— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) December 31, 2023
Adana'da 2024'ün ilk bebeği 'Masal' oldu
Emrah ve Ayşe Çelik çiftinin saat 00.00'da dünyaya gelen kız bebeklerine, 'Masal' adı verildi.
Anne Ayşe Çelik, basın mensuplarına, bebeğini kucağına aldığı için çok heyecanlı ve mutlu olduğunu dile getirdi.
İkinci bebeği olduğunu kaydeden Çelik, "Adana Şehir Hastanesinden bir hayli memnun kaldık. Bütün sağlık çalışanlarından Allah razı olsun. Teşekkür ederim." şeklinde konuştu.
Mardin'de 2024'ün ilk bebeği 'Muhammed Hüseyin' oldu
Mardin'e bağlı Kızıltepe ilçesinde yeni yılın ilk bebeği doğru. Kızıltepe Devlet Hastanesinde İbrahim ve Havva Çalka çiftinin saat 00.09 da 3 kilo 80 gram ağırlığında doğan bebeğine Muhammed Hüseyin adı verildi.
Gaziantep
Gaziantep Şehir Hastanesinde yeni yılın ilk bebeği doğdu. İpek ve Mehmet çiftini yürekten kutluyor, çocuklarının ülkemize ve insanlığa hayırlı bir evlat olarak yetişmesini diliyoruz. Nice, nice yeni yıllar göresin Muhammed Alparslan bebek. pic.twitter.com/Qd3ypfsqXc
— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) December 31, 2023
Adıyaman
Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yeni yılın ilk bebeği doğdu. Seher ve Onur çiftini yürekten kutluyor, çocuklarının ülkemize ve insanlığa hayırlı bir evlat olarak yetişmesini diliyoruz. Nice, nice yeni yıllar göresin Doruk Ayaz bebek. pic.twitter.com/YuzdsUliad
— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) December 31, 2023