Yarın birliğe teslim olacaktı, feci kazada can verdi!
Bursa'da bir otomobil ile özel halk otobüsü çarpıştı. Kurşunlu Mahallesi'nde yaşanan kazada 8 kişi yaralandı. Yarın askere gideceği öğrenilen otomobil sürücüsü Mert Aydemir ise hastanede hayatını kaybetti.
![Yarın birliğe teslim olacaktı, feci kazada can verdi!](https://www.habernediyor.com/images/haberler/2024/02/yarin_birlige_teslim_olacakti_feci_kazada_can_verdi_h111114_5e907.jpg)
Bursa İnegöl'e bağlı Kurşunlu Mahallesi'nde feci bir kaza yaşandı. Kurşunlu-İnegöl arasında yolcu taşıyan Selim Dutal idaresindeki özel halk otobüsü, karşı yönden gelen Mert Aydemir yönetimindeki otomobil ile çarpıştı.
Yaralıların kimlikleri açıklandı
Kaza yerine itfaiye, sağlık ve jandarma ekipleri yönlendirildi. İki aracın sürücülerinin yanı sıra yolcular İdris K. (15), Rümeysa K. (16), Fatma K. (39), Hatem Y. (43), Hatice K. (60), Hasibe K.(62) ve Fatma Ş'nin (78) yaralandığı bildirildi.
Yarın silah altına alınacaktı
Kazada yaralananlar, İnegöl Devlet Hastanesi ile kentteki özel hastanelerde tedaviye alındı. Otobüs ile çarpışan otomobilin şoförü Mert Aydemir, hastanede hayatını kaybetti. Kazada ölen sürücünün, yarın askere gideceği kaydedildi.