Karşı şeride girdi, cipe çarptı: 2 ölü, 1 yaralı
Yağışın kayganlaştırdığı yolda sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, karşı şeritten gelen cipe çarptı. Karşı şeride giren otomobildeki Bursa Büyükşehir Belediyesi çalışanı 2 kişi hayatını kaybetti, cip sürücüsü ise yaralandı.
Bursa'nın Osmangazi ilçesindeki 11 Eylül Bulvarı mevkiinde korkunç bir kaza yaşadı. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nde görevli kaynak işçisi Sedat Sungur'un kullandığı 61 ABE 166 plakalı otomobil, yağışın kayganlaştırdığı yolda sürücüsünün kontrolünden çıktı.
Direksiyon hakimiyetini kaybetti, karşı şeride girdi
Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini yitirdiği otomobil, ters şeride girdi. Yıldırım yönüne seyreden Necati Turan yönetimindeki 16 JMM 55 plakalı cipe çarpan otomobil, hurdaya döndü.
Sedat Sungur ile Hasan Alper hayatını kaybetti
Kaza yerine ulaşan sağlık ekipleri, ters şeride giren otomobilin sürücüsü Sedat Sungur ile araçta bulunan Hasan Alper'in yaşamını yitirdiğini tespit etti.
Cip sürücüsü yaralandı
Hayatını kaybeden iki kişinin de Bursa Büyükşehir Belediyesi’nde çalıştığı kaydedildi. Yaralanan cip sürücüsü Necati Turan ise Çekirge Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı.