Filenin Sultanları, Güney Kore'ye şans tanımadı
Filenin Sultanları, Güney Kore'yi 3-0 mağlup ederek Milletler Ligi'nin ABD etabındaki üçüncü maçını da kazandı. A Milli Kadın Voleybol Takımımız, sıradaki rakibi olan ABD'yi beklemeye başladı.
![Filenin Sultanları, Güney Kore'ye şans tanımadı](https://www.habernediyor.com/images/haberler/2024/06/filenin_sultanlari_guney_kore_ye_sans_tanimadi_h115642_535eb.jpg)
Milletler Ligi'nin ABD etabındaki üçüncü maçında Güney Kore ile karşılaşan A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Güney Kore ile karşılaştı. Maçın ilk seti, milli takımımızın 25-20'lik üstünlüğüyle sona erdi.
Milliler 3-0 kazandı
İkinci seti, 25-15 kazanan Filenin Sultanları, son sette de 25-20 galip geldi. Güney Kore'yi 3-0 yenen A Milli Kadın Voleybol Takımı, Milletler Ligi'nin ABD etabındaki üçüncü maçını da kazandı.
3'TE 3!
— Türkiye Voleybol Federasyonu (@TVForgtr) June 1, 2024
FIVB Voleybol Milletler Ligi Teksas Etabı üçüncü maçımızda rakibimiz Güney Kore'yi 3-0'lık skorla mağlup ediyoruz!
Tebrikler #FileninSultanları ! pic.twitter.com/qMtUIojADp
Sıradaki rakip ABD
Milliler, turnuvadaki 5. galibiyetine ulaştı. Filenin Sultanları, ABD etabının dördüncü ve son maçında 2 Haziran Pazar günü saat 23.00'te ABD ile karşılaşacak.