İYİ Parti'de deprem! 3 isim CHP'ye geçti
Samsun'da İYİ Parti'den 3 istifa geldi. Arkadaşlarıyla birlikte CHP'ye geçtiklerini duyuran Ayhan Ayvaz, istifa sebebini açıkladı.
31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler yaklaşırken siyasi arena hareketlendi. İYİ Parti'den peş peşe istifa haberleri geldi.
İstifa ederek CHP'ye geçen isimler
Samsun Büyükşehir Belediye Meclisinde görev yapan Parti Grup Başkanvekili Ayhan Ayvaz'ın yanı sıra 2 meclis üyesinin daha istifalarını sunduğu kaydedildi. İstifa ederek CHP'ye geçen diğer isimlerin, Atakum Belediyesinde meclis üyesi olan Füsun Uzun ve Özlem Danışman olduğu belirtildi.
"Büyük projeleri hayata geçirmek..."
İYİ Parti'den istifa ederek CHP'ye geçen meclis üyeleri adına açıklamayı Ayhan Ayvaz yaptı. İYİ Parti ile kendisinin aynı fikirleri paylaşmadığını gördüğünü söyleyen Ayvaz, "Kentimizi geliştirmek ve büyük projeleri hayata geçirmek için tüm görevlerimizden istifa ederek CHP'ye geçtik. Ben ve arkadaşlarım Atakum'da CHP Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel'i destekliyoruz." ifadelerini kullandı.