En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Metroya alkollü bindi, vatandaşlara saldırdı! O anlar kamerada

YAŞAM 10.02.2024, 17:04

Bursa’da metroya alkollü binen kadın, vagon içinde vatandaşlarla sözlü tartıştı ve kendisini kayda alan kıza saldırdı. Saldırma anları ise saniye saniye cep telefonu kamerasına böyle yansıdı.

Olay, dün akşam saatlerinde merkez Osmangazi ilçesinde bulunan Paşaçiftliği Metro durağında meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, Sibel Ç. isimli kadın metroya alkollü bir şekilde bindi.

Vagonda bulunan yolcularla sözlü tartışma yaşayan alkollü kadın, bir süre sonra kendisini video kaydına alan E.E.’ye (18) saldırdı. Kadından kendini korumaya çalışan E.E., vagondan dışarı çıktı. Ancak alkollü kadın arkasından gelerek E.E.nin telefonuna ve kendisine saldırdı.

Kavgayı, güvenlik görevlisi güçlükle ayırırken, E.E., Sibel Ç.’den şikayetçi oldu.

Genç kız saldırı anlarını anlattı

O anları cep telefonu kamerasıyla kayda alan E.E., emniyette verdiği ifadesinde, “Kadın alkollüydü, ve metrodaki herkese küfür ediyordu. Ben de rahatsız oldum ve video kaydına almaya başladım. Kayda aldığımı fark edince, bana saldırdı. Kendimi vagondan dışarı attım, o da arkamdan geldi. Olayların büyüyeceğini anladığım için telefonumdan kaydı tekrar açtım ve bana hakaret ederek saldırdı. Sonrasında aşağı indik ve kadın kaçtı. Arkasından ben de gittim kendisini yola attı ve bayılma taklidi yaptı. Bir sonraki durağa kadar koştu” dedi.

Alkollü kadın cezaevinde yatmış

Karakolda ekiplere çektiği videoları gösteren E.E., saldırgandan şikayetçi olacağını belirtti. Durum üzerine ekipler, bu kişinin Sibel Ç. olduğunu belirledi. Öte yandan, Sibel Ç.’nin bir süre cezaevinde yattığı öğrenildi.

Yorumlar (0)