‘Ezel’ ekibi yıllar sonra bir araya geldi

Cansu Dere ve Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolleri paylaştığı, 2009-2011 yılları arasında yayınlanan Ezel dizisinin yıldız ekibi yıllar sonra yeniden bir araya geldi.

MAGAZİN 04.05.2024, 11:57 Melina Ay
‘Ezel’ ekibi yıllar sonra bir araya geldi

Yayınladığı yıllar arasında, oyuncu kadrosu ve hikayesi ile ekrana damga vuran Ezel dizisinin oyuncuları yönetmen Cem Karcı'nın doğum günü partisinde buluştu. Bir araya geldiklerini resmeden Sedef Avcı’nın paylaştığı fotoğraf ise Ezel dizisinin sevenlerini duygulandırdı.

Büyüleyen kadroyla…

Gerek oyuncu kadrosu gerek hikayesiyle bir döneme damga vuran Ezel dizisinin finalinden yıllar sonra konuşulmaya devam ediyor. Ay Yapım imzalı, Kerem Deren ve Pınar Bulut’un yazdığı, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği Ezel, Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Haluk Bilginer ve Tuncel Kurtiz’in hafızalara kazınan performanslarıyla büyük ilgi uyandırmıştı.

‘İyi ki doğdun’ notuyla paylaştı

Dizide Eyşan'ın kardeşi Bahar karakterine hayat veren Sedef Avcı, paylaşımına "Ezel on the rocks. İyi ki doğdun Cem" notunu düştü. Ezel ekibinin birlikte verdiği poz, sosyal medyada gündem oldu.

Latin Amerika ülkelerine satılan ilk Türk dizisi olan ve 150 ülkeye satılan dizi, 2010 yılında C21 Format Ödülleri’nde “En İyi Senaryo Formatı” ödülünü de kazanmıştı.

Yorumlar (0)