Villada dehşet manzarası: İçeriye girenler dondu kaldı

İstanbul'un Silivri ilçesinde bir şahıs, tekerlekli sandalyedeki karısını tüfekle vurarak katlettikten sonra intihar etti.

YAŞAM 31.10.2021, 18:15 01.11.2021, 16:17 Koray
Villada dehşet manzarası: İçeriye girenler dondu kaldı

İstanbul'a bağlı Silivri ilçesinde öfkeli koca, tekerlekli sandalyedeki hayat arkadaşını tüfekle vurarak katlettikten sonra aynı silahla yaşamına son verdi.Tartışmanın ardından kan döküldü

Korkunç olay, Kınalı mevkisi Eslem Sokak üzerinde meydana geldi. Aktarılan bilgiler doğrultusunda, Sinan Topçu (69) adlı şahıs, bedensel engeli bulunan eşi Servet Topçu ile beraber sabah saatlerinde pazara gitti. Pazarda tartışma yaşayan çift, alışverişin akabinde evlerine döndü. Pazarda başlayan tartışma evde de sürdü. Tartışmanın büyümesi üzerine Sinan Topçu, tüfeğini alıp, tekerlekli sandalyede bulunan hayat arkadaşını kafasında vurdu. Öfkeli adam, ardından da aynı silahı kafasına dayayarak kendi yaşamına da son verdi. Silah seslerini işiten komşuları, durumu derhal güvenlik güçlerine bildirdi. Olay mahalline sağlık ekipleri de yönlendirildi. Adrese gelen ekipler, karı kocanın cansız bedeni ile karşılaştı. 

Ekiplerin adresteki incelemeleri devam ediyor.

Yorumlar (0)
6
parçalı bulutlu