Uyarılara kulak asmadı, araç sürerken uyuyakaldı

Bursa’da bir sürücü, direksiyon başında uyuyakaldı. Aracın çarpma sesine uyanan mahalleli ekiplere haber verirken olay yerine gelen polisler, sürücüyü derin uykusundan uyandırdı. Bir müddet ne olduğunu anlayamayan sürücü daha sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti.

YAŞAM 05.05.2022, 11:08 06.05.2022, 09:23 Başak Çetin
Uyarılara kulak asmadı, araç sürerken uyuyakaldı

Bursa’nın merkez Nilüfer ilçesine bağlı Üçevler Mahallesi’nde meydana gelen olayda mahalleli de sürücü de dehşeti yaşadı. Yolun ortasında duran bir arabadaki sürücünün ayağı gaz pedalına takılı kaldı. Aracın çarpma seslerine uyanan mahalleli, manzarayı görünce hayatlarının şokunu yaşadı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi. Aracın kapısını zorla açan ekip, sürücüyü direksiyon başında uyurken buldu. Uyanan sürücü yoluna devam etti

Elde edilen bilgiye göre sürücü uyurken gaz pedalına basmayı sürdürdü. Olay yerine gelen ekipler, aracın sürücüsünü zorla uyandırdı. Sokakta kimsenin bulunmaması, olası bir facianın önüne geçti. Derin uykusundan uyanan sürücü, bir süre polisle konuştuktan sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. 

Yorumlar (0)
19
az bulutlu