Üniversiteli İpek, yurtta ölü bulundu

Aydın ilinin Nazilli ilçesinde kız öğrenci yurdunda kalan üniversite öğrencisi İpek Ç., odasında ölü bulundu. Vücudunda kesici ve delici aletle yara izine rastlanmayan İpek Ç.'nin cansız bedeni, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

YAŞAM 07.10.2019, 18:27
Üniversiteli İpek, yurtta ölü bulundu

Aydın ilinin Nazilli ilçesinde Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'na ait İsabeyli Mahallesi'ndeki kız öğrenci yurdunda kalan, Adnan Menderes Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi 25 yaşındaki İpek Ç, bu sabah yatağında hareketsiz hâlde bulundu.

İpek Ç'nin cansız bedenini odaya giren temizlik görevlisi buldu. Temizlik görevlisi, İpek Ç.'yi hareketsiz görünce yurt görevlilerine haber verdi. Durumun ihbar edilmesi üzerine yurda sağlık ve jandarma ekipleri geldi. Sağlık görevlileri, yaptığı kontrolde, İpek Ç.'nin hayatını kaybettiğini tespit etti.

İlk kontrollerinde İpek Ç.'nin vücudunda ise kesici ve delici aletle yara izine rastlanmadı. Jandarma ekipleri, odada inceleme yaptı ardından İpek Ç.'nin cansız bedeni, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için cenaze aracıyla İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

İpek Ç'nin doğum yerinin Hatay olduğu öğrenildi. İpek Ç.'nin, epilepsi hastası olduğu ve bir süredir antidepresan kullandığı bildirildi. Jandarma, İpek Ç.'nin ölümüyle ilgili soruşturma yürütüyor.

Yorumlar (0)