TEM otoyolunda karşıya geçmek isterken ölen doktorun görüntüleri ortaya çıktı 

TEM otoyolunda kaza yaptıktan sonra yolun karşısına geçmek isteyen 52 yaşındaki Doktor İbrahim Eskitütüncü’ye kamyon çarpmıştı. Eskitütüncü, metrelerce sürüklenerek hayatını kaybetmişti. O anın kamera görüntüleri ortaya çıktı. 

YAŞAM 08.10.2021, 15:54 10.10.2021, 12:06 Başak Çetin
TEM otoyolunda karşıya geçmek isterken ölen doktorun görüntüleri ortaya çıktı 

TEM otoyolunun Edirne istikametinde seyreden Doktor İbrahim Eskitütüncü, 34 CCY 449 plakalı aracı ile maddi hasarlı bir kazaya karışmıştı. Bahçelievler'de doktorluk mesleğini icra eden sürücü, aracını yolun kenarına çekmiş ve olay yerine gelen polis ekipleri ile görüşmüştü. Görüşmenin ardından yolun karşısına geçmek isteyen Eskitütüncü’ye bir hafriyat kamyonu çarpmıştı. Doktor’un kamyonun önüne aniden çıkması üzerine fren yapamayan araç, şahsın ölümüne sebep olmuştu.  Metrelerce sürüklenip can vermişti 

Kaza sırasında hafriyat kamyonunun önünde metrelerce sürüklenen İbrahim Eskitütüncü, olay yerinde hayatını kaybetmişti. Kazaya karışan kamyonun kamera kayıtlarına günler sonra ulaşıldı. Kayıtlara göre Doktor, kamyonun hızlı şekilde seyir halinde olduğunu göre göre karşıdan karşıya geçmeye çalışıyor.

Yorumlar (0)
11
parçalı bulutlu