Tekerleğin çarptığı çocuktan haber var

Arnavutköy’de kamyon tekerleğinin çarptığı Doğukan Ağım hakkında hastaneden açıklama geldi. Açıklamada “Hastamızın başarılı geçen ameliyatı sonrası genel durumu iyiye gitmekte olup, yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam etmektedir” ifadeleri kullanıldı.

YAŞAM 12.07.2019, 19:14 Hakan Öksüz
Tekerleğin çarptığı çocuktan haber var

Arnavutköy Haraççı Sazlıbosna yokuşunda 10 Haziran günü kamyon tekerleğinin çarptığı 5,5 yaşındaki Doğukan Ağım, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. 

Hastanede yapılan tetkik ve tedaviye yönelik müdahalelerin ardından, yaralı Doğukan Ağım, çarpmaya bağlı beyinde oluşan hasar için ameliyata alınmıştı.

Tedavisi süren Ağım’ın sağlık durumuyla ilgili Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesinden yazılı açıklama geldi. 

Hastaneden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Medyada 11.07.2019 tarihinde ‘tekerleğin çarpması sonucu yaralanan’ Doğukan Ağım isimli çocuk hastanın sağlık durumuyla ilgili Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından açıklamanın yapılmasına gerek görülmüştür.

Yaralanan Doğukan Ağım, 10.07.2019 tarihinde saat 14.00 sıralarında Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi aciline getirilmiş olup, hastanemiz tarafından gerekli tetkik ve tedaviye yönelik müdahaleler yapıldıktan sonra çarpmaya bağlı beyinde oluşan hasar için acil ameliyata alınmıştır. Hastamızın başarılı geçen ameliyatı sonrası genel durumu iyiye gitmekte olup, yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam etmektedir.” 

Yorumlar (0)
12°
parçalı az bulutlu