Sürücüler! Bu yollara dikkat

Kara yollarında durum (09 Ekim 2019)... Karayolları Genel Müdürlüğünden sürücülere uyarı: Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

YAŞAM 09.10.2019, 08:25
Sürücüler! Bu yollara dikkat

KGM'nin (Karayolları Genel Müdürlüğü) yol durumu bülteninde yer alan bilgilere göre, Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nun Balıkesir Batı-Savaştepe ile Turgutlu-Saruhanlı kavşaklarında onarım çalışmaları yapılıyor. Bu sebeple otoyolun İstanbul istikametinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Lapseki-Bandırma yolunun 58-73. kilometrelerindeki Arapdede, Şakirbey ve Sinekçi köprülerinde yapılan bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Korkuteli-Antalya yolunun 33. kilometresindeki ulaşım heyelan sebebiyle kontrollü veriliyor.

Köprüköy-Ağrı yolunun 47-49. kilometrelerinde yapım çalışması var. Bu nedenle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Alaca-Yozgat yolunun 1-4. kilometrelerindeki yapım çalışması sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun her iki yönünde kontrollü gerçekleştiriliyor.

Piraziz-Tirebolu yolundaki tünellerde bakım ve onarım çalışmaları bulunuyor. Bakım onarım çalışmaları nedeniyle 32 ve 44. kilometrelerdeki Keşap ile Geçilmez tünellerinde ulaşım tek şeritten kontrollü veriliyor. Yolun 49 ve 54. kilometrelerindeki Uluburun ile Arıdurak tünellerinin kuzey tüpleri ise geçişlere kapatıldı. Bu kesimde araçlar servis yoluna yönlendiriliyor. İki tünelin güney tüplerindeki ulaşıma da 11 Ekim'e kadar 08.00-17.00 saatlerinde tek şeritten kontrollü sağlanacak.

Suluova-Amasya yolunun 4-10. kilometrelerindeki yapım çalışması sebebiyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Hasankeyf-Gercüş-Midyat yolunun 37-39. kilometrelerinde (Üçyol mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü sürdürülüyor.

Yorumlar (0)
19
az bulutlu