“Sosyal mesafeni koru” dedi, bıçakla tehdit edildi 

Kadıköy’de pazar günü market alışverişi yapmaya çıkan Hamdi Keskik, kafaya geldiğinde bir kişiye sosyal mesafe uyarısı yapınca bıçakla tehdit edildi. 

YAŞAM 29.03.2021, 16:23 30.03.2021, 10:15 Başak Çetin
“Sosyal mesafeni koru” dedi, bıçakla tehdit edildi 

Kadıköy’de yaşayan Hamdi Keskik isimli bir şahıs, dün (pazar) günü kısıtlama zamanında bir markete gitti. Alışverişi yaptıktan sonra kasanın yolunu tutan Keskik, sıradayken bir erkeğe “sosyal mesafeni koru” deyince vatandaş çılgına döndü.

Sinirle bıçağını çeken ve Keskik’i tehdit eden şahıs herkesi şaşkına uğrattı. Şahıs, “seni süzgece çeviririm benim canımı sıkma” gibi ifadeler kullandı.

Çevredekilerin uyarılarıyla sakinleşen şahıs, kendisini uyaran Keskik’e “fırının oraya gel” ifadesinde bulundu.Videosu çekilince tehditlerini artırdı

Keskik, telefonuyla şahsın videosunu çekmeye başlayınca daha da sinirlenip tehdidinin boyutunu artıran şahıs, “seni asıp keserim” gibi ifadeler kullandı. Ben sakinliğimi korumak için uğraştım, diye konuşan Keskik, alışverişini bitirdikten sonra şahsın dediği yere gittiğini fakat kendisinin gelmediğini belirtti. “Eğer gelseydi polisi çağıracaktım.” cümlesini kuran mağdur, ülkemizin bu tarz kişilerden temizlenmesini istiyorum şeklinde sözlerini sürdürdü. 

Yorumlar (0)
7
açık