Sosyal medya fenomeninden acı haber geldi

12 yaşından bu yana kanserle mücadele eden sosyal medya fenomeni Ayşenur Parlak’ın hayatını kaybettiği açıklandı. Parlak'ın vefat haberini eşi paylaştı.

YAŞAM 13.11.2023, 16:53 14.11.2023, 09:35 Şeyda Gül
Sosyal medya fenomeninden acı haber geldi

Kanserle verdiği mücadele ile yüzbinlerce takipçisine örnek olan fenomen Ayşenur Parlak’tan sevenlerini yasa boğan haber geldi. Yıllardır kanser hastalığıyla savaşan Parlak'ın eşi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada eşi Ayşenur Parlak’ın hayatını kaybettiğini duyurdu.

“Bu bildirimi atmamak için çok dua ettim”

Ayşenur’un solunumunun ve kalbinin de durduğunu belirten Savaş Parlak, takipçilerinden dua istemişti. Takipçilerine kan bağışı çağrısında bulunan Parlak, kısa süre sonra eşini kaybettiğini açıkladı. Cenaze detaylarını yarın paylaşacaklarını vurgulayan Parlak, paylaşımına “Hüküm Allah'ın ben yıllardır bu bildirimi atmamak için çok dua ettim keşke önce ben gitseydim. Sayfalarca yazsam da anlatamayacağım nasıl olsa hislerimi ama maalesef Allah bu kadar yazmış. Yanımızda olan dua eden seven herkesten Allah razı olsun ve ruhuna duayı kesmeyin Allah rızası için. Tek tesellim ben yeminimi tuttum hastalıkta sağlıkta iyi günde kötü günde ölüm bizi ayırana dek” notunu düştü.

Yorumlar (0)