Silivrili balıkçılar alevlere teslim oldu

Balıkçı deposu barakalar alevlere teslim oldu. 12 baraka küle döndü. O sırada içlerinde kimsenin olmaması, büyük bir felaketi önledi.

YAŞAM 08.03.2022, 07:28 09.03.2022, 11:57 Başak Çetin
Silivrili balıkçılar alevlere teslim oldu

İstanbul Silivri’de balıkçılar için gözde mekanlarından olan marinada yangın çıktı. 03.00 sularında başlayan olayda depo olarak kullanılan bir barakada çıkan yangın, çevresindeki 11 barakaya yayıldı. Çevredekilerin ihbarı üzerine yangın mahalline çok sayıda sağlık, polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Polis ekipleri geniş güvenlik önlemleri aldı

Polis ekipleri Silivri Marina çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı. İtfaiye ekiplerinin canhıraş müdahale ettiği yangında zaman zaman patlamalar da yaşandı. Kısa sürede söndürülen yangın sonrasında barakaların içlerinde birinin bulunup bulunmadığı kontrol edildi. 
Balıkçı malzemeleri küle döndü

Söndürülen yangında soğutma çalışmaları günün ilk ışıklarına kadar devam ederken 12 barakadaki balıkçı malzemeleri küle döndü. Bölgeye koşan balıkçılar ise kullanılabilir malzemelerini küllerin arasından çıkartmak için çaba gösterdi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu