Rambo Okan’dan Trabzonspor taraftarlarına dava: Milyonlar kazanabilir!

Fenerbahçe amigosu olan Rambo Okan, geçtiğimiz aylarda 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Trabzonspor bayrağını kesmesinin ardından kendisine edilen hakaretler nedeniyle Trabzonsporlu taraftarlara tazminat davası açtı.

YAŞAM 21.10.2022, 09:50 22.10.2022, 08:46 Merve Yüksel
Rambo Okan’dan Trabzonspor taraftarlarına dava: Milyonlar kazanabilir!

Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamaları sırasında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asılmış olan Trabzonspor bayrağını kesen Rambo Okan, sosyal medyanın gündemi haline gelmişti.

"Bıktım artık küfür etmeyin"

Olayın sonrasında sosyal medyadan binlerce küfür ve hakaret edildiğini ifade eden Rambo Okan, kendisine hakaret eden Trabzonsporlu taraftarlara tazminat davasında bulunduğunu duyurdu.

Bir televizyon kanalına açıklamada bulunan Rambo Okan, "Söylenenlerden artık bıktım." dedi. Tarafına sosyal medya üzerinden yapılan küfür ve hakaretlere karşı milyonluk tazminat davalarında bulunan Rambo Okan, "Küfür etmeyin, ben artık bıktım yeter. Stresten kafamın içinde hep yaralar çıktı. Benim bir Allahım, bir de Fenerim var." dedi.

“Parasında değilim, analara ve babalara küfür etmesinler”

Açtığı davalardan toplamda 10 milyon lira tazminat elde etme olasılığı bulunan Rambo Okan, "Ben parasında değilim. Rahmetli babam da Trabzonluydu. Bana artık küfür edilmesin. Köprüde duran bayrağı aslında kesmeyecektim ama Bağdat Caddesi'nde Fenerbahçe’nin bayrağını kestiler, yoldan geçen arabaları taşladılar. Bende bu yüzden yaptım. Savcılığa toplamda 3 bin dosya sunduk. Amacım para elde etmek değil, babalara, analara küfür edilir mi? Hepsini avukatım tek tek belirledi. Kazanırsam kendime bir ev alacağım. Onun dışında ablamın durumu biraz kötü, ona da destek olacağım." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)