Pelitözü Göleti'ne 200 adet sazan balığı salımı gerçekleştirildi

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ve beraberindekiler Bilecik’te Pelitözü Göleti'n,e 200 adet sazan balığı salımı gerçekleştirdi.

YAŞAM 05.07.2024, 20:45 06.07.2024, 17:15 Şeyda Gül
Pelitözü Göleti'ne 200 adet sazan balığı salımı gerçekleştirildi

Bir takım ziyaretler ve açılışlar yapmak üzere Bilecik'e gelen Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, ilk olarak Bilecik Valilisi Şefik Aygöl'ü makamında ziyaret etti. Ardından Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürlüğünü ziyaret eden Bakan Yumaklı, İl Müdürü Necmettin Yoldaş'tan kurum hakkında bilgi aldı.

Tarım sektöründe faaliyet gösteren işletmelerle buluştu

Bakan Yumaklı, Cuma namazını tarihi Orhan Gazi Camiinde kaldı. Akabinde Osmanlı Devletinin kurucusu Osman Gazi'nin kayınpederi devletin manevi kurucusu Şeyh Edebali Türbesi'ni ziyaret eden Bakan Yumaklı, burada dua okudu. İl Genel Meclis Salonu'nda saat tarım sektöründe faaliyet gösteren işletmeler ve yatırımcılar ile buluşan Bakan Yumaklı, AK Parti Bilecik İl Başkanlığını ziyareti sonrası kentteki son etkinliğe Pelitözü Gölpark'ta gerçekleştirdi.

200 adet sazan balığı salımı yaptı

Bakan Yumaklı, Pelitözü Gölpark'ta Bilecik Valisi Şefik Aygöl ve Milletvekili Halil Eldemir ile birlikte 200 adet sazan balığı salımı yaptı.

Yorumlar (0)