Öldüresiye dövülen fenomenin beyin ölümü gerçekleşti!

Antalya’da "reklam filmi çekeceğiz" bahanesiyle iki kişi tarafından ormanlık alanda öldüresiye dövülen "Ares" takma isimli sosyal medya fenomeni Şeyhmus Özdemir,12 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.

YAŞAM 17.02.2020, 13:07
Öldüresiye dövülen fenomenin beyin ölümü gerçekleşti!

Olay, 4 Şubat Salı günü Kepez ilçesindeki ormanlık alanda yaşandı.

"Reklam filmi çekmek için beni ajans çağırdı"

Alınan bilgiye göre, bir süredir sosyal medyada çektiği videolarda "Ares Özdemir" ismini kullanan 20 yaşındaki Şeyhmus Özdemir, Diyabakır'daki annesini arayarak "Reklam filmi çekmek için beni ajans çağırdı. Bugün sözleşme imzalayacağız" dedi. 

"Kızımı mesajla taciz ettiği gerekçesiyle dövdük"

Daha sonra iki kişiyle bir kafede buluşan Özdemir, iddiaya göre yine aynı kişilerce arabayla ormanlık alana götürülüp dövüldü. Özdemir'i dövdüğü öne sürülen V.E. ve K.E.'yi gözaltına aldı. Kızını mesajla taciz ettiği gerekçesiyle Özdemir'i dövdüklerini belirten V.E. ile oğlu tutuklandı.

Yaklaşık 12 gündür yaşam savaşı veren genç fenomenin bugün beyin ölümü gerçekleşti.

"Benim beynimi çıkarın ona takın"

"Allah rızası için kim ne yapabiliyorsa gelsin, doktor istiyorum" diyen acılı anne Sultan Kızılay, "Bu çocuğu yaşatacak bir doktor istiyorum. Bana evlat acısı yaşatmayın. Ne olur yalvarıyorum. Duyun benim sesimi. Duyun duyun duyun. Evladım gidiyor. Hala kalbi çarpıyor. Hala benim bir umudum var. Gerekirse benim beynimi çıkarın ona takın. Beyin nakli yapın. Ne istiyorsanız ben hazırım, ne olur Allah rızası için. Allah rızası için oğluma yardım edin. Bir doktor istiyorum. Tamam sakat olsun, ama ölmesin ben ona bebek gibi bakarım. Yavruma, çocuğuma bebek gibi bakarım. Ölmesin benim çocuğum. Kurban olduğum Allah için biri benim sesimi duysun. Benim çocuğum 12 gündür burada, ben onu bir umutla bekliyorum. Ben yavrumu bir umutla bekliyorum. Ne olur bana yardım edin." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
15
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur