Oğlu menemeni beğenmedi, balkondan atladı!

Adana'da yaşayan bir kadın, yaptığı menemeni beğenmeyen oğlu ile tartışmasının ardından balkondan atlayarak yaralandı.

Oğlu menemeni beğenmedi, balkondan atladı!

Adana'da 70 yaşındaki Atike T., yaptığı menemeni beğenmeyen oğlu Barış T. ile tartıştı. Tartışmanın ardından 2. kattaki balkondan atlayan annenin ayağı kırıldı. Anne hastaneye kaldırılırken, oğlu gözaltına alındı.

Olay, Çukurova ilçesine bağlı Mesut Mertcan Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanda yaşandı. İddialara göre, Barış T., annesi Atike T.'nin yaptığı menemeni beğenmedi. Bunun üzerine anne ile oğlu arasında tartışma çıktı. Tartışma büyüyünce Atike T., 2. katta bulunan evinin balkonundan atladı.

Sürekli tartıştıkları iddia edildi

Olay yerine komşuların ihbarı üzerine sağlık ekipleri geldi. Ayağı kırılan Atike T., hastanede tedavi altına alınırken, Barış T. gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Apartman sakinleri, anne-oğulun sürekli tartıştığını ve Barış T.'nin uyuşturucu bağımlısı olduğunu ileri sürdü. Olaya ilişkin soruşturma başlatıldı.

Banu Fırıncılar

Banu Fırıncılar, 1995 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tarih bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’nde staj yaptı ve çeşitli internet sitelerinde çevirmen olarak çalıştı. Aynı zamanda Orta Doğu Araştırmaları alanında seminerlere katıldı. Üniversiteden Ocak 2019’da mezun oldu ve şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER