‘Miras kavgası’ kamerada: Aileler birbirine girdi, 3 kişi yaralandı

Miras anlaşmazlığı yüzünden iki aile cadde ortasından birbirine girdi. Kavgada 3 kişi yaralanırken, birçok kişi gözaltına alındı.

YAŞAM 11.07.2024, 11:20 12.07.2024, 09:17 Buse Önder
‘Miras kavgası’ kamerada: Aileler birbirine girdi, 3 kişi yaralandı

Kağıthane'de miras anlaşmazlığı nedeniyle iki aile arasında çıkan tartışma, cadde ortasında şiddetli bir kavgaya dönüştü. Olay, dün saat 22.00 sıralarında Hamidiye Mahallesi'nde meydana geldi.

Miras kavgası caddeye taştı

Edinilen bilgilere göre, aynı binada yaşayan iki aile arasında miras paylaşımı konusunda anlaşmazlık çıktı. Tartışmanın hızla büyümesi üzerine aileler, tekme ve yumruklarla birbirine saldırdı. Kısa sürede caddeye taşan kavga, bıçakların çekilmesiyle daha da tehlikeli bir hale geldi.

Olayın büyümesi üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri, tarafları ayırmakta güçlük çekti ve müdahale etmek zorunda kaldı. Kavgada yaralanan 3 kişi, sağlık ekipleri tarafından çevredeki hastanelere kaldırıldı ve tedavi altına alındı.

Çok sayıda kişi gözaltına alındı

Polis, kavgaya karışan birçok kişiyi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Yaşanan şiddet anları ise kameralara anbean yansıdı, mahallede büyük bir tedirginlik yarattı.

Mahallede büyük tedirginlik

Kavgaya tanık olan mahalle sakinleri, olayın şokunu atlatmaya çalışırken, polis ekipleri güvenlik önlemlerini artırdı ve mahallede huzuru sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Yorumlar (0)