Mersin'de katliam: Kız kardeşi, eniştesi ve yeğenini öldürüp kaçtı!

Anamur'daki Göktaş Mahallesi'nde aile arasında yaşanan tartışma, katliam sonuçlandı. Çıkan tartışmada kız kardeşi Serap, eniştesi Murat ve yeğeni Ferhat Mücahit Aktağ'ı av tüfeğiyle vurarak öldüren 50 yaşındaki M.T. kayıplara karıştı. Polis ekipleri, katliamı gerçekleştiren M.T'nin peşine düştü.

YAŞAM 31.10.2023, 16:15 Hakan Öksüz
Mersin'de katliam: Kız kardeşi, eniştesi ve yeğenini öldürüp kaçtı!

Mersin Anamur'da yaşanan bir tartışma kanlı bitti, aynı aileden 3 kişi av tüfeği ile vurularak öldürüldü. Edinilen bilgilere göre Adana'da yaşayan M.T. (50) ve kız kardeşi Serap Aktağ'ın (47) ailesi arasında tartışma başladı.

Av tüfeği ile herkese ateş etti

Tartışmanın büyümesiyle birlikte cinnet getiren M.T, av tüfeğini alarak kız kardeşini, eniştesi Murat Aktağ'ı (50) ve 21 yaşındaki yeğeni Ferhat Mücahit Aktağ'ı vurdu. M.T'nin, evde dehşet saçtıktan sonra kaçtığı öğrenildi.

Serap, Murat ve oğulları Ferhat Mücahit Aktağ öldü

Göktaş Mahallesi'ndeki sitede duyulan silah sesleri, bölge sakinleri korkuttu. Olayın ihbar edilmesiyle siteye gelen sağlık ekipleri, av tüfeği ile vurulan Serap Aktağ, eşi Murat Aktağ ile oğlu Ferhat Mücahit Aktağ'ın yaşamını yitirdiğini belirledi. M.T'nin yakalanması için çalışma başlatıldığı kaydedildi. 

Yorumlar (0)