Loto talihlisi, kentte heyecan yarattı!

Sayısal Loto'da 1 milyon 173 bin 680 liralık büyük ikramiyenin Diyarbakır'a çıktı. Bayiyi işleten Coşkun Kenan Doğruiş, ''Talihliyi tanımıyoruz. Hayırlı olsun kendilerine. Ortaya çıkarsa bizi de görürse iyi olur.'' açıklamasını yaptı.

YAŞAM 13.12.2019, 13:05
Loto talihlisi, kentte heyecan yarattı!

Sayısal Loto'nun Çarşamba akşamı yapılan çekilişinde büyük ikramiye "7-12-19-24-25 ve 32" numaralarına isabet etti. Büyük ikramiyenin, Diyarbakır'da oynanan kupona çıktığı ortaya çıktı. 

1 milyon 173 bin 680 TL kazanan talihli, kentte heyecan yarattı. Talihlinin kuponu, Diyarbakır'ın merkez Sur ilçesinin Dağkapı semtindeki Coşkun Kenan Doğruiş'in işlettiği bayide oynadığı ortaya çıktı.

"Ortaya çıkarsa bizi de görürse iyi olur"

Bayiyi işleten Coşkun Kenan Doğruiş, 1 milyon 173 bin liralık ikramiyeyi kazanan talihliyi tanımadığını söyledi. Doğruiş, "Sayısal Loto'nun büyük ikramiyesi bizde çıktı. 1 milyon 173 bin lira. Talihliyi tanımıyoruz. Hayırlı olsun kendilerine. Ortaya çıkarsa bizi de görürse iyi olur. Gerçi öyle bir beklentimiz yok ama yine de ona hayırlı olsun. Daha önce de 7'nci ayda da yine şans topundan 414 bin lira vermiştik. Büfemiz şanslı bir bayi. Bütün müşterilerimizi bekliyoruz. Şu an işler çok şükür fena değil, sezon sonuna doğru daha iyi olur" ifadelerini kullandı.

"Tatile giderim, araba alırım"

Bayiden bilet alan Ayşenur Menteşe ise "1 milyon bana çıkarsa yurtdışına giderim. Tatile giderim, araba alırım" dedi.

Yorumlar (0)
21
açık