Kocaeli’de arazi anlaşmazlığı: 1 ölü 

Kocaeli’de yaşayan Sercan Tufan, arazilerine baraka yapan ve orada yaşayan Ali M.’nin arazilerini boşaltmasını istedi. Bunun üzerine Ali M. de Sercan Tufan’ı silahla vurarak öldürdü. 

YAŞAM 18.03.2021, 17:10 18.03.2021, 17:58 Başak Çetin
Kocaeli’de arazi anlaşmazlığı: 1 ölü 

Kocaeli’de yaşayan Ali M. isimli şahıs, bir arazinin sahibinden orada baraka yapmak ve barakada kalmak için izin istemişti. İzni veren ailenin 30 yaşındaki oğlu Sercan Tufan ise barakanın boşaltılmasını istemek amacıyla Ali M.’nin yanına geldi.Tartışmadan sonra silahla vuruldu

Ali M. ve Sercan Tufan arasında tartışma çıktı. Ali M. silahıyla Tufan’a ateş etti ve öldürdü. Ali M. olayın ardından eşyalarını ve kamyonetini barakada bırakarak kayıplara karıştı.

Barakaya gelen kişiler, Sercan Tufan’ın cansız bedenini görünce yetkililere haber verdi. İhbar sebebiyle olay yerine gelen ekipler, Tufan’ın cenazesini hastaneye nakletti ve polisler de mekanda inceleme başlattı.

Ali M. yakalandı

Olaydan sonra kayıplara karışan Ali M., Kocaeli Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü’nü harekete geçirmişti. Olaydan 2 gün sonra yakalanan Ali M., adliyeye sevk edildi. 

Yorumlar (0)
12
hafif yağmur