Kaza yerini temizleyen belediye işçisi, ölenin babası çıktı!

Kütahya'da meydana gelen trafik kazasında cesetler kaldırılırken belediyenin temizlik işçileri kazadan sonra dağılan araç parçalarını temizliyordu. Her şeyden habersiz caddeyi temizleyen işçinin, yerdeki cesetlerden birinin babası olduğu ortaya çıktı. Bu acı tesadüf görüntülere yansıdı.

YAŞAM 05.12.2019, 14:02 Hülya İlgin
Kaza yerini temizleyen belediye işçisi, ölenin babası çıktı!

Kütahya'daki trafik kazasında karşılaşılması neredeyse imkânsız olan acı bir tesadüf yaşandı. Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler görevlisi temizlik işçisi babanın, oğlunun yaşamını yitirdiği kaza yerinde cesetler kaldırılırken her şeyden habersiz temizlik yaptığı kamera görüntülerine yansıdı.

İmkânsız derecesinde bir tesadüf

Kütahya'da meydana gelen trafik kazasında, oğlu yaşamını yitiren belediye işçisi babanın, durumdan habersiz bir şekilde olay yerinde temizlik çalışmasına katıldığı ortaya çıktı.

Kütahya-Afyonkarahisar Çevre Yolu'nda, dün iki gencin olay yerinde, bir kişinin de hastanede yaşamını yitirdiği trafik kazasında ölenlerden Muhammed Harman'ın babası Enver Harman, otomobilin çarpması sebebiyle yola savrulan ağaç parçalarını temizleme çalışmasına katıldı.

Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğünde işçi olarak çalışan Enver Harman, görevlendirildiği trafik kazası yerinde, çarpma sonucu refüjde yerinden sökülen ağacı motorlu testereyle parçalara ayırdı. Olay yerinde temizlik de yapan talihsiz baba Enver Harman çalışırken, oğlu ve diğer gencin cesetleri cenaze aracına konuluyordu.

Belediye işçisi Enver Harman işini bitirince olay yeri incelemesi ve cenazelerin araca taşınmasını her şeyden habersiz bir şekilde uzaktan izledi.

Baba Enver Harman, trafik kazasından birkaç saat sonra ölenlerin kimliklerinin belirlenmesiyle, kaza yerindeki iki cesetten birinin oğluna ait olduğu acı gerçeğini öğrendi.

Görüntüyü çeken muhabir de habersizdi

Trafik kazasına ilişkin çalışmalar ve belediye işçisi Enver Harman'ın temizlik yaptığına dair görüntüler, olay yerinde bulunan AA muhabiri tarafından da olan bitenden habersiz kaydedildi.

Bu arada, trafik kazasında hayatını kaybeden Muhammed Harman'ın evli olduğu ve 2,5 yaşında bir çocuğunun bulunduğu biildirildi.

Olay

Dün sabah saatlerinde Kütahya-Afyonkarahisar Çevre Yolu'nda bir otomobilin kontrolden çıkarak refüjdeki ağaca ve ardından elektrik direğine çarpması sonucu 23 yaşındaki Muhammed Harman ve 23 yaşındaki Semih Aslan olay yerinde, Mustafa Deniz ise kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirmişti. 

Trafik kazasında Mustafa Koç ve Emre Feriz ise ağır yaralanmıştı.

Yorumlar (0)
-4°
açık