Karısını öldüren adamın ifadesi ortaya çıktı: Başka birisinin attığı mesajı gördüm

3 gün önce Adana’nın Seyhan ilçesinde, 2 çocuğunun gözü önünde karısını bıçaklayarak öldüren cani koca tutuklanırken, cani kocanın ifadesi ortaya çıktı.

YAŞAM 24.09.2021, 10:54 24.09.2021, 17:04
Karısını öldüren adamın ifadesi ortaya çıktı: Başka birisinin attığı mesajı gördüm

Adana'nın Seyhan ilçesinde bir çift, kıskançlık sebebiyle tartışmaya başladı.

İfadesi ortaya çıktı

Tartışma büyümeye başlayınca cani koca, mutfaktan almış olduğu bıçakla yataktaki eşini çocuklarının gözü önünde defalarca bıçakladı.

Olaydan sonra yaralı eşini odaya kitleyen ve 2 çocuğuyla ablasının yanına giden şahıs, ablası tarafından ihbar edildi.

Eve gelen ekipler kadının öldüğünü tespit ederken, diğer yandan da kaçan cani kocanın peşine düştü. Kısa zamanda yakalanan koca gözaltına alındı. Talihsiz kadın ise otopsi işlemlerinden sonra toprağa verildi.

“Başka birisinin attığı mesajı gördüm”

Emniyete götürülen katil koca Burhan Dursun’un, emniyetteki ifadesinde şu sözler yer aldı:

“10 senedir tartışırız fakat büyüklerimiz araya girer ve sürekli barışırdık. Şu ana kadar hiçbir zaman karakolluk olmadık. Fakat son dönemlerde bana hakaret ediyordu ve onurumu kırıyordu. Ben işte olduğumda bakımlı, ben evdeyken bakımsızdı. Mesaiye kaldığım zaman ne zaman geceleri kontrol etsem sosyal medyada çevrimiçiydi. Telefonunu kontrol ettiğimde başka birisinin attığı mesajı gördüm. Mesajı sorunca hemen ağlamaya başladı. Tekrar büyükler araya girdi ve barıştık”.

“Oğlum ‘Baba’ diye seslenince durdum”

Maddi açıdan problem yaşadıkları için para biriktirmekte zorlandığını belirten zanlı şunları söyledi: 

“Tuğba, ‘Sen bize bakamıyorsan ben bakacak birisini bulurum’ dedi bana. Gururum incindi. Mutfağa gidip bıçak aldım ve odaya döndüm. Ardından yatakta uzanan eşimin karnından, elinden ve boğazından bıçakladım. Bıçağı kaç defa vurduğumu hatırlamıyorum. Oğlum ‘Baba’ diye bana seslenince kendime geldim ve o zaman durdum. Bir anlık öfke sonucu cinayet işledim. Çok pişmanım” 

İfadesi alınan şahıs, ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)