Kara yollarını kullanacak sürücüler dikkat!

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları olan bölümlerinde ulaşım kontrollü ya da farklı alternatifler üzerinden sağlanıyor.

YAŞAM 29.10.2019, 08:56
Kara yollarını kullanacak sürücüler dikkat!

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bülteninde yer alan bilgilere göre, Ankara Çevre Otoyolu'nun Ayaş-Sincan kavşakları 0-1. kilometrelerindeki üstyapı onarım, TEM Otoyolu'nun Kurtköy-Pendik Tersane kavşakları bağlantı yolu üzerindeki yapım, Ankara Çevre Otoyolu'nun Ankara-Niğde Otoyolu'na bağlantı kavşağındaki yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım denetimli sağlanıyor. 

Aydın-İzmir Otoyolu'nun 6-10. kilometreleri arasındaki köprü genişleme derzi çalışmaları sebebiyle trafik akışı bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Söke-Milas yolunun 58-61. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle sağ şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritten veriliyor.

Beyşehir-Isparta yolunun 32-44. kilometreleri arasındaki yapım çalışmaları sebebiyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Nevşehir-Niğde yolunun 6-10. ile 12-14. kilometrelerindeki üstyapı ve köprülü kavşak yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor. 

Muğla-Ortaca yolunun 53-54. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor. 

Seydişehir-Akseki yolunun 21-37. kilometreleri arasındaki yol yapım çalışmaları sebebiyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri uyarısı yapılıyor.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu