Kara yollarında durum

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiği kesimlerinde dikkatli seyredilmesi, yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerektiği belirtildi.

YAŞAM 27.03.2020, 09:35 27.03.2020, 09:35
Kara yollarında durum

KGM'nin (Karayolları Genel Müdürlüğü) yol durumu bülteninde yer alan bilgilere göre, Keşan-Gelibolu yolunun Güneyli kesiminde yapım çalışmaları yapılıyor. Bu yüzden yol her iki yönde trafiğe kapatılarak, sürücüler servis yoluna yönlendiriliyor. 

Ankara-Çankırı yolunun 14-15. kilometrelerinde köprülü kavşak yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Marmaris ayrımı-Ortaca yolunun 23-24. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle bölünmüş yolun bir bölümü araç trafiğine kapatıldı. Bu kesimde geçişler diğer bölümden iki yönlü devam ediyor.

Çanakkale-Lapseki yolunun 23-26. kilometrelerindeki üst geçit yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşıma her iki yönde servis yolundan izin veriliyor.

Isparta-Antalya (Dereboğazı) yolunun 4. kilometresindeki heyelan sebebiyle tırmanma şeridi ulaşıma kapatıldı. Bu mevkide ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Nurdağı-Gaziantep yolunun 1-2. kilometrelerindeki heyelan sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü yapılıyor.

Emirdağ-Bolvadin yolunun 18-19. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

Trabzon-Rize yolunun 9. kilometresindeki Kaşüstü Kavşağı'nda yapım çalışmaları sebebiyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Kayseri-Sivas yolunun 19-21. kilometrelerinde köprülü kavşak yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Hasankeyf-Gercüş-Midyat yolunun 37-39. kilometrelerindeki (Üçyol mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü devam ediyor.

Yorumlar (0)
18
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur