Kahreden ölüm! 10 yaşında kalp krizi geçirdi

Antalya’da 4. sınıf öğrencisi Gökalp Güllü (10), banyo yaparken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Baba Göktürk Güllü, cenazeyi almak için morgda beklerken oğlunun fotoğraflarına bakarak gözyaşı döktü.

Kahreden ölüm! 10 yaşında kalp krizi geçirdi

Ahmet Bileydi İlkokulu 4.sınıf öğrencisi Gökalp Güllü, dün saat 17.00 sıralarında banyo yaparken yere düştü. Anne Huriye Güllü, oğlunun fenalaştığını görünce 112 Acil Çağrı Merkezi’ni aradı. Sağlık ekipleri, ihbarın ardından eve geldi ve Gökalp Güllü’ye ilk müdahaleyi yaparak ambulansa aldı.

Hastaneye giderken 10 yaşındaki Güllü’nün kalbi durdu. Güllü’nün cansız bedeni Antalya Adli Tıp Kurumu morguna otopsi için götürüldü. Gökalp Güllü’nün kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği değerlendiriliyor.

BABA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Mobilya ustası baba Göktürk Güllü, morgda oğlunun cenazesini almak için beklediği sırada gözyaşlarına boğuldu. Cep telefonundan oğlunun fotoğraflarına bakan babayı yakınları sakinleştirmeye çalıştı. Oğlunun cenazesinin bulunduğu tabuta gözyaşlarıyla bakan baba, tabutu cenaze arabasına kadar taşıdı.

Gökalp Güllü’nün cenazesi, Kurşunlu Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 14:31

Banu Fırıncılar

Banu Fırıncılar, 1995 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tarih bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’nde staj yaptı ve çeşitli internet sitelerinde çevirmen olarak çalıştı. Aynı zamanda Orta Doğu Araştırmaları alanında seminerlere katıldı. Üniversiteden Ocak 2019’da mezun oldu ve şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER