İstanbul’da işe gitmek isteyen kadın, ağır yaralandı

Beyoğlu’nda işe gitmek üzere yola çıkan bir kadın, refüjden yolun karşısına geçmek istediği esnada İETT otobüsünün altında kaldı. Başını yere sertçe vuran kadın ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken kaza anı kameralara yansıdı.  

YAŞAM 03.01.2022, 14:15 04.01.2022, 16:22 Başak Çetin
İstanbul’da işe gitmek isteyen kadın, ağır yaralandı

30 Aralık Perşembe günü yaşanan olayda Emel Koç Lokmacı isimli bir kadın sabah saatlerinde işe gitmek üzere evden çıktı. 09.20 sularında Beyoğlu Okmeydanı’nda kaldırımda yürürken refüjden karşıya geçmek isteyen kadın, o esnada seferini yerine getiren Fatih Peçe idaresindeki İETT otobüsünün altında kaldı.  Çarpmanın etkisiyle başını yere sertçe vurdu 

Otobüsün kadına çarpması üzerine Lokmacı, yere düştü ve başını yere sertçe vurdu. Ağır yaralanan kadın için olay yerine sağlık ve polis ekipleri çağırıldı. Bilinci kapanan ve ağır yaralanan Emel Koç Lokmacı, olay yerindeki ilk müdahalenin ardından Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Hastanesi’ne kaldırıldı. Kazayla ilgili tutanak tutan polis ekipleri, otobüs şoförü Fatih Peçe’yi emniyete götürdü. Kaza anı ise kameralara yansıdı. Yorumlar (0)
-4
kapalı