Hastaya giden ambulans hastanelik oldu

Kocaeli’deki ihbar üzerine vakaya gitmek için yola çıkan ambulans, virajı alamadığı için yan yattı. Sağlık çalışanlarının kendi imkanlarıyla ambulans içinden çıktığı ve durumlarının iyi olduğu belirtildi. Ancak personeller yine de kontrol amacıyla hastaneye sevk edildi.

YAŞAM 28.02.2022, 07:56 28.02.2022, 17:28 Başak Çetin
Hastaya giden ambulans hastanelik oldu

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde vatandaşlar, bir vaka için sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Olay mahalline gitmek üzere yola çıkan ambulans, İzmit ilçesinde Kurtdere yolu ve Karaabdülbaki Mahallesi kesişimine geldiğinde kontrolden çıktı. H.C. idaresindeki ambulans, yoldaki virajı alamadığı için yan yattı.Kendi imkanlarıyla kurtulan personelin sağlık durumu iyi

Ambulansta bulunan sağlık personeli, yan yatan araçtan kendi imkanlarıyla çıktı ve bu kez kendileri için 112 Acil Çağrı Merkezi’ni aradılar. İhbarın ardından olay mahalline çok sayıda sağlık, jandarma ve itfaiye ekibi sevk edildi. Ambulans, olay mahalline gelen vinç yardımıyla kaldırılırken personel de sağlık kontrollerinin yapılması için hastaneye sevk edildi. Jandarma ekipleri, olayla ilgili inceleme başlattı.Yorumlar (0)
13
açık