Fenomen ismi tuvaletten çıkarıp öldüresiye dövdüler

Sosyal medya fenomen Eslem Sena Nur, İstanbul Harbiye'de eğlence mekanında girdiği tuvalette 2 kadının saldırısına uğraması sonucu kafasına 12 dikiş atıldı.

YAŞAM 11.07.2024, 12:50 12.07.2024, 09:17 Şeyda Gül
Fenomen ismi tuvaletten çıkarıp öldüresiye dövdüler

Sosyal medyada yayınlanan popüler bir evlilik programında yarışmacı olarak tanınan Eslem Sena Nur, İstanbul Harbiye'de eğlence mekanında girdiği tuvalette saldırıya uğradı. 2 kadın tarafından yere yatırılarak öldüresiye dövülen ve topuklu ayakkabıyla başına vurulan 21 yaşındaki genç kızın, kanlar içerisinde kaldı.

Tuvaletten çıkartıp öldüresiye dövdüler

Tuvalette yere yatırılarak öldüresiye dövülen ve başına topuklu ayakkabıyla vurulan Nur, can havliyle saldırganların elinden kurtuldu. Dışarıya çıktığında tekrardan saldırıya uğrayan fenomen, mekanın çalışanlarının araya girmesiyle kurtarıldı. Genç kadın, ihbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi sonrasında ambulansla hastaneye kaldırarak tedavi altına alınırken, saldırı anları ve yaşananlar ise güvenlik kameralarına anbean kaydedildi.

Hastanede şoka girdi, başına 12 dikiş atıldı

Hastanede tedavi altına alınan Eslem Sena Nur'un üstü kanlar içerisinde kaldı. Nur’un başına 12 dikiş atılırken, olayla ilgili Şişli polisi çalışma başlattı. Mekanın güvenlik kamera görüntülerini incelemeye alarak, görgü şahitlerinin ifadesine başvuran ekipler, yapılan incelemeler sonucunda genç fenomene saldıranın Seyran Y., topuklu ayakkabı ile vuranın ise Fadime A. Olduğunu belirledi. Gözaltına alınan Fadime A. ile Seyran Y. kendilerinden şikayetçi olan Eslem Sena Nur'dan şikayetçi oldu.

İfadesinde olayı anlattı

İfadesinde kız arkadaşıyla gittikleri eğlence mekanında tuvalete gittiklerini ve tanımadığı iki kadının tuvalete gelerek kapıya sert bir şekilde vurduklarını anlatan Eslem Sena Nur, daha sonra sözlü tartışma yaşadıklarını söyledi. Akabinde tuvaletten çıktıktan sonra koridorda kavga ettiklerini kaydeden Nur, kafasına darbe aldığını belirtti.

Beni orada patakladılar, yatırıp mahvettiler

Saldırıda kanlar için kalan Eslem Sena Nur, yaşadıklarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. “Kız arkadaşımla beraber mekandaydık. Eve dönmek için taksi çağırdık, onu beklerden de lavaboya gittim. Benim arkamdan da 3 tane kız girdi. Kumpas olduğunu düşünüyorum” diyen Nur, lavaboda üstü müsait değilken kapıyı iteklemeye çalıştıklarını söyledi. Çıktığında da kendisiyle münakaşaya girdiklerini anlatan Nur, nedense dayak yiyeceğini anladığını belirtti. “Çünkü bir tane kızın elinde çakı vardı. Orada bana saldırmaya kalktılar, ben kaçmaya çalıştım. Beni orada biraz patakladılar. 2 tane kız beni yatırıp mahvettiler” diyen Nur, kafasına da çakı soktuklarını vurguladı. Daha sonra merdivenden attıklarını belirten Nur, “Kafamda 12 dikiş var. Her şerde bir hayır vardır diyelim. Şu an karakoldayım. İfadesi alınıyor arkadaşın. Ne gerek vardı bunlara” değerlendirmesinde bulundu.

Saldırganlar serbest kaldı

Emniyette ifadeleri alınarak işlemleri tamamlanan Seyran Y. savcılık talimatıyla emniyetten serbest kaldı. Adliyeye sevk edilen Fadime A. ise savcılık tarafından adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yorumlar (0)