Feci kaza: Yolcu minibüsü dereye devrildi!

Giresun'un Espiye ilçesinde yolcu minibüsü dereye devrildi. Kaza sonucu 5 kişi hayatını kaybederken, 6 kişi de yaralandı.

Feci kaza: Yolcu minibüsü dereye devrildi!

Giresun'un Espiye ilçesinde şenlikten dönenleri taşıyan yolcu minibüsü dereye devrildi. Kaza sonucu ilk belirlemelere göre5 kişi hayatını kaybederken, 6 kişi de yaralandı. 

Ekipler tarafından hastane acil girişinde önlem alındı. 

Görele Kaymakamı ve Espiye Kaymakam Vekili Erdoğan Turan Ermiş, kazaya ilişkin açıklamada bulundu.

Ermiş, yayla şenliğinden dönenlerin içinde bulunduğu minibüsün, Ericek köyünde dereye yuvarlandığını ifade etti.

"Bir çocuğun daha olma ihtimaline karşılık arama yapılıyor"

Olay anında ilk müdahalenin çevrede bulunan vatandaşlar ile jandarma ekipleri tarafından yapıldığını belirten Ermiş, ihbarı alan ambulansların da kaza yerine intikal ettiğini kaydetti. 

Ermiş, kendisinin de olay yerine gittiğini bildirerek, "Şu anda aldığımız bilgilere göre kazada 5 ölü, 6 yaralı var. Kazanın olduğu yerde bir çocuğun daha olma ihtimaline karşılık arama yapılıyor." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 17:46

Banu Fırıncılar

Banu Fırıncılar, 1995 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tarih bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’nde staj yaptı ve çeşitli internet sitelerinde çevirmen olarak çalıştı. Aynı zamanda Orta Doğu Araştırmaları alanında seminerlere katıldı. Üniversiteden Ocak 2019’da mezun oldu ve şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER