Eyüpsultan'da silahlar konuştu

Eyüpsultan'daki Değirmenciler Mahallesi Sofular Bostanı Sokak, silahlı iki kişinin çatışmasına sahne oldu. Silahlardan çıkan kurşunlar iki eve, bir otomobile ve iş yerine isabet etti. Polis, saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

YAŞAM 05.07.2023, 10:07 06.07.2023, 09:04 Hakan Öksüz
Eyüpsultan'da silahlar konuştu

İstanbul Eyüpsultan'da sokak ortasında yaşanan silahlı çatışma, Değirmenciler Mahallesi sakinlerini korkuttu. Sofular Bostanı Sokak'ta gerçekleşen olayda iki kişinin birbirlerine ateş açtıktan sonra kaçtığı öğrenildi.

İki ev, bir otomobil ve iş yerine mermi isabet etti

Çatışmada silahlardan çıkan kurşunlar iki eve, bir otomobile ve iş yerine isabet etti. Yaralının olmadığı kaydedildi. Olay yerine intikal eden polis ekipleri, sokak ortasında silahlarını kullanarak vatandaşların can ve mal güvenliğini tehlikeye atan şahısları yakalamak için inceleme başlattı.

Ozan Yılmaz: "10 dakikayla çatışmadan kurtulduk"

Ailesiyle birlikte Eyüpsultan'a gezmeye geldiklerini kaydeden Ozan Yılmaz adlı vatandaş, "Otomobilime mermi isabet etti. 10 dakikayla çatışmadan kurtulduk." dedi.

Penceresine mermi isabet eden Aygül Ateyeva: "Çok korktuk"

Balkonda çamaşır astıktan sonra içeriye girdiğini kaydeden Aygül Ateyeva ise penceresine mermi isabet ettiğini söyledi. Çatışmanın bir anda patlak verdiğini belirten Ateyeva, "Eşim camdan dışarıya bakmıştı. Geri döndükten 4 saniye sonra evin içine kurşun girdi, çok korktuk." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)