Evine gitmek isterken yeraltına düştü 

Elazığ’da evine gitmek isteyen bir şahıs kaldırımda yürürken kaldırım çöktü. Kaldırımın altındaki 2 metrelik çukura düşen vatandaş, itfaiyenin 2 saatlik çalışmasıyla çukurdan çıkartıldı. 

YAŞAM 04.02.2022, 11:01 04.02.2022, 11:21 Başak Çetin
Evine gitmek isterken yeraltına düştü 

Elazığ’ın merkeze bağlı Sanayi mahallesinde meydana gelen olayda Sait Dağdeviren isimli bir vatandaş evine gitmek üzere kaldırımda yürürken kaldırım çöktü. Kimsenin ne olduğunu anlamadan çöken kaldırımla birlikte Dağdeviren, 2 metrelik toprak çukurun içerisine girdi. Şahsın bağırışları üzerine çevredekiler durumu itfaiyeye haber verdi. Olay yerine kısa süre içinde polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. 2 saatlik çalışma ile çukurdan çıkartıldı 

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri öncelikle Dağdeviren’e baret taktı ardından kaldırımda geniş güvenlik önlemleri aldı. Bir yandan çukura dolan su tahliye edilirken diğer yandan da çukur genişletildi. Bacağı sıkıştığı için büyük acı çeken Dağdeviren, yaklaşık 2 saatlik çalışma ile bulunduğu yerden çıkartıldı. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan şahıs tedavi için hastaneye kaldırıldı.  

Yorumlar (0)
22
parçalı az bulutlu