Eşini yakın arkadaşıyla aldatıyordu, yüzleşme kanlı bitti!

İstanbul'da şoför olarak çalışan Uğur Günser, elektronik işlerden sorumlu Teknisyen Orkun Atlay (44) tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Atlay ifadesinde, "Eşiyle ilişkimiz vardı. Uğur bunu öğrenince eşiyle birlikte evime geldi. Beni darp etmeye başlayınca dayanamadım, bıçakladım." dedi.

YAŞAM 16.10.2019, 14:55 16.10.2019, 14:58
Eşini yakın arkadaşıyla aldatıyordu, yüzleşme kanlı bitti!

Polisin yaptığı araştırma sonucu Uğur Günser'in (45), sekreter eşi Serpil Ç.G (36) ile Marmaray Bölge Müdürlüğünde çalıştığı öğrenildi. Orkun Atlay (44), aynı işyerinde elektronik teknisyeniydi. 

Orkun Atlay ve Serpil Ç.G, geçtiğimiz şubat ayında ilişki yaşamaya başladı. Uğur Günser, bu ilişkiyi eşinin cep telefonu mesajlarından anladı. İlişkiyi öğrenen Günser, Atlay’ı iş yerinde tokatlarken, eşine şiddet uyguladı.

Yüzleştirmek istedi

Günser, geçen pazar günü de eşini Atlay’ın evine yüzleştirmek için götürdü. Saat 22.00 sıralarında Günser ile Atlay arasında evde önce tartışma, ardından da kavga çıktı. Kavga sırasında Atlay, masada duran bıçağı alarak Günser’i birçok defa bıçakladı. Uğur Günser’in eşi Serpil Ç.G. bıçaklama sırasında Atlay'ı elindeki bira şişesini vurarak engellemek istedi. 

Atlay, Günser’i bıçaklamasının ardından polisi arayarak durumu iletti.

Polis kanlar içinde buldu

Polis eve gittiğinde dış kapıda Orkun Atlay’ı elinde bıçakla ve kanlar içinde buldu. Polisin elinden bıçağı aldığı Atlay polise, "Onu bıçakladım, ölüyor içeride." Sağlık ekipleri hemen eve çağırıldı. Ekipler, göğsünden ve vücudunun değişik yerlerinden çok sayıda bıçak darbesi bulunan Günser’in yaşamını yitirdiğini tespit etti.

3 aylık hamile olduğu öğrenildi

Polis, Günser’in eşi Serpil Ç.G’yi ve başından ve elinden yaralanan Orkun Atlay’ı gözaltına aldı. 2 kişi polis merkezine götürülürken, Günser’in cesedi Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

3 aylık hamile olduğu bildirilen Serpil Ç.G, polisteki ifadesinde, "Orkun ile ilişki yaşıyordum. Eşim bunu öğrendi ve beni Orkun’un evine yüzleşme için götürdü. Orkun’a sorular sordu. Birlikte alkol aldığımız masa üzerinde bıçak vardı. Orkun, bu sorulara dayanamayarak Uğur’u defalarca bıçakladı." dediği iddia edildi.

"Dayanamadım ve bıçakladım"

Orkun Atlay'ın da ifadesinde, "Serpil ile ilişkimiz vardı. Uğur bunu öğrenince Serpil ile birlikte evime geldi. Uğur ve Serpil beni darp etmeye başlayınca buna dayanamadım ve masa üzerindeki bıçakla Uğur’u bıçakladım." dediği ileri sürüldü.

Emniyetteki sorgularının ardından adliyeye çıkarılan Orkun Altay tutuklanırken, Serpil Ç.G adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı. 

Yorumlar (0)
22
açık